[:el]Η Q-CERT, φορέας πιστοποιήσεων – επιθεωρήσεων Συστημάτων Διαχείρισης Ποιότητας,  αναζητά επιθεωρητές Συστημάτων Διαχείρισης Ποιότητας στον αγροτικό τομέα (AGRO2, GlobalG.A.P. IFA) για τη γεωγραφική περιοχή της Στερεάς Ελλάδας-Πελοποννήσου.

Απαραίτητα προσόντα:

[bulletlist]

  • Πτυχίο Γεωπόνου (Ειδικότητα Φυτικής Παραγωγής) / Τεχνολόγου Φυτικής Παραγωγής
  • Τρία τουλάχιστον χρόνια εργασιακή εμπειρία στον αγροτικό τομέα
  • Εκπαίδευση στον τομέα των Φυτοφαρμάκων, των Λιπασμάτων και της Ολοκληρωμένης Φυτοπροστασίας (IPM)
  • Άριστη γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Ικανότητα χειρισμού Ηλεκτρονικού Υπολογιστή (Microsoft Office)
  • Δίπλωμα οδήγησης Ι.Χ.
  • Δυνατότητα μετακίνησης ή ταξιδιών
  • Άριστες δεξιότητες επικοινωνίας και διαχείρισης χρόνου

[/bulletlist]

Επιθυμητά προσόντα:

  • Μεταπτυχιακός τίτλος στο χώρο της φυτικής παραγωγής ή των συστημάτων διαχείρισης ποιότητας
  • Εργασιακή εμπειρία στον τομέα συστημάτων διαχείρισης ποιότητας
  • Εκπαίδευση στα πρότυπα συστημάτων ολοκληρωμένης διαχείρισης στη γεωργική παραγωγή AGRO 2.1-2.2 και GlobalG.A.P. IFA.
  • Εκπαίδευση στις αρχές του HACCP (8ωρη εκπαίδευση) και στην Υγιεινή Τροφίμων (8ωρη εκπαίδευση)
  • Εκπαίδευση στις αρχές του ISO 19011 μέσα από την επιτυχή παρακολούθηση ενός 40ωρου εκπαιδευτικού σεμιναρίου για επικεφαλής επιθεωρητή βασισμένο στο ISO 19011 (π.χ. ISO 9001, ISO 22000, ISO 14001)

Βασικές αρμοδιότητες:

  • Διενέργεια επιθεωρήσεων σε γεωργικές εκμεταλλεύσεις και αγροτικούς συνεταιρισμούς

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικές αποδοχές
  • Συνεχή και εξειδικευμένη εκπαίδευση
  • Εργασία σε ένα ευχάριστο και μοντέρνο περιβάλλον
  • Προοπτικές εξέλιξης και επαγγελματικής ανάπτυξης

Αποστείλατε βιογραφικά στο jobs@qmscert.com.

Όλες οι αιτήσεις θα αντιμετωπιστούν με πλήρη εμπιστευτικότητα και θα απαντηθούν.[:]

Ζητούνται συνεργάτες – επιθεωρητές AGRO2, GlobalG.A.P. IFA